Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643296

Automaatik

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Raplamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. märts 2020
Kuulutus aegub: 3. aprill 2020

Töö kirjeldus

Automaatiku ametikoha põhifunktsioon on tehase automaatikasüsteemide hooldamine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus tööstusseadmete hoolduses või automaatika/mehhatroonika alane haridus
Lahendustele orienteeritud
Valmis omandama uusi teadmisi
Tunned huvi tehniliste lahenduste ja uute tehnoloogiate vastu

Ettevõte pakub

  • Püsivat tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Väga heal tasemel väljaõpet, koolitusi ja kärjäärivõimalusi
  • Hoolivat töökeskkonda ja toetavat meeskonda
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#643296

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
5. märts 2020

Iga päev jõuavad tuhanded maailmakuulsad tooted O-I klaaspudelitesse ja -purkidesse pakendatuna miljonite tarbijateni kogu maailmas. Turuliidrina Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning Kaug-Idas annab O-I oma klientidele võimaluse viia nende tooted tarbijateni parimat maitset, puhtust, visuaalset veetlust või väärtust pakkuvas pakendis. 1903.a. asutatud O-I on enam kui 100 tegutsemisaasta jooksul laienenud 21 riiki rohkem kui 80 tehast üle maailma. Ettevõttes töötab ligi 27 000 inimest. Euroopas on ettevõttel 37 tehast 11-s riigis ning ligemale 8000 pühendunud töötajat. 1995.a. ostis O-I Järvakandi klaasitehase Eestis, kus täna töötab üle 160 inimese. Lisainfo ettevõtte kohta www.o-i.com

Vaata rohkem

Automaatik