Värsked tööpakkumised

Automaatik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89308

Tööpakkumise number

89308

Töö kirjeldus

Automaatikatseadmete hooldamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Head arvutialased teadmised,
  • Hea Inglise keele oskus (tehnilise terminoloogia tundmine),
  • Hea automaatika- ja pneumaatikaseadmete tundmine,
  • Programmeeritavate kontrollerite tundmine (SIEMENS) - programmi lugemine, veadiagnostika, oskus vajadusel programme muuta.
  • Oskus automaatikakilpe koostada vastavalt projektile,
  • Hea automaatikakomponentide tundmine (andurid, releed, PID-regulaatorid).

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset meeldivat töökeskonda
  • Mitmekülgseid võimalusi enese arendamiseks (erinevad erialades kursused)
  • Pakume vajadusel elamispinda.
  • Meeldivat kollektiivi.
  • Mitmekesist ja huvitavat tööd.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2006

AS Järvakandi Klaas on Baltikumi suurim klaastaara tootja, USA kontserni Owens-Illinois Inc. tütarettevõte.