Värsked tööpakkumised

Automaatik-programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30789

Tööpakkumise number

30789

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on programmeerimine (PLC), programmi süstematiseerimine ja arendamine, elektrikilpide ühendamine, kaablikerimis- ja pakkimisliinide ning elektrooniliste seadmete testimine jmt.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav erialane kõrgharidus (või selle omandamine), eelnev töökogemus automaatika-programmeerimise alal (soovitavalt Siemens, Allen-Bradley ...). Kuna ettevõte on rahvusvaheline, siis on oluline inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Pakume hästitasuvat ja huvitavat tööd.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
21. mai 2004

Windak OÜ on tuntud rootsi ettevõtte tütarfirma, mis tegeleb automatiseeritud kaablikerimis- ja pakkimisliinide tootmisega kaablitööstusele Euroopas, Ameerikas ja Aasias.