Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35678

AUTOMAATIK

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ettevõtte seadmete remont, seadistamine ja hooldus
* Enneaegse kulumise ja avariide pôhjuste välja selgitamine ja fikseerimine
* Täita elektriala isikute poolt tehtavatele töödele kehtestatud erinõudeid pingealustel ja lähedastel töödel

Ootused kandidaadile

* Vanust vähemalt 21 eluaastat
* Erialane haridus
* Soovitav eelnev töökogemus antud valdkonnas
* Väga hea arvuti kasutamise oskus
* Isikuomadustelt pingettaluv, kohusetundlik ning meeskonna tööle orienteeritud

Ettevõte pakub

* Võimalust töötada Eesti juhtivas lihatööstusettevõttes
* Koolitusvõimalust nii ettevõtte sees kui väljas
* Heale tööle väärilist tasu
* Töökaaslasteks ühtset meeskonda

Lisainfo

* Töö toimub vahetustega

Tööpakkumise number
#35678
AUTOMAATIK