Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #634254

Automaatik-elektrik

Firma nimi peidetud
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatik-elektriku ametikoha põhifunktsioon on tehase automaatika- ja elektrisüsteemide ja -seadmete korrashoiu teostamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on elektriku kutsetunnistus. Sul on hea tehniline taip, oled õppimisvõimeline, kohuse- ja vastutustundlik ning korrektne tööde teostamisel.

Pakume huvitavat ja püsivat tööd rahvusvahelises ettevõttes, tulemustele orienteeritud meeskonda ja töötasu ning arendavaid koolitusi ja karjäärivõimalust.

Tööpakkumise number
#634254

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2020

Iga päev jõuavad tuhanded maailmakuulsad tooted O-I klaaspudelitesse ja -purkidesse pakendatuna miljonite tarbijateni kogu maailmas. Turuliidrina Euroopas, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning Kaug-Idas annab O-I oma klientidele võimaluse viia nende tooted tarbijateni parimat maitset, puhtust, visuaalset veetlust või väärtust pakkuvas pakendis. 1903.a. asutatud O-I on enam kui 100 tegutsemisaasta jooksul laienenud 21 riiki rohkem kui 80 tehast üle maailma. Ettevõttes töötab ligi 27 000 inimest. Euroopas on ettevõttel 37 tehast 11-s riigis ning ligemale 8000 pühendunud töötajat. 1995.a. ostis O-I Järvakandi klaasitehase Eestis, kus täna töötab üle 160 inimese. Lisainfo ettevõtte kohta www.o-i.com

Vaata rohkem