Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65063

Automaalritööde kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* automaalritööde õpetus põhihariduse baasil õpilastele
* täiskasvanute koolituse läbiviimine
* koostöö auto värvimisega seotud ettevõtetega
* autoplekksepp-maalri eriala arendustöö, õppekavade täiustamine

Ootused kandidaadile

* haridus õpetatava eriala valdkonnas
* eesti keele oskus kesktasemel
* aktiivsus
* arvutioskus
* oskus suhelda noortega

Ettevõte pakub

enesetäiendamise võimalusi
eneseteostust
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
meeldivat kollektiivi
vastutusrikast tööd

Lisainfo

Kool teeb koostööd Glasuriti esindava ettevõttega Eestis AP Tradinguga. Koolis asub kaasaegne autode värvimiskamber.

Tööpakkumise number
#65063