Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #97323

Automaaler

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sõidukite värvimine ja eeltöö

Ootused kandidaadile

eeldame et kandidaat omab eelnevat töökogemust. On kohusetundlik ja aus, õppimis- ja algatusvõimeline.

Ettevõte pakub

meeldivat kollektiivi ja palka mis vastab sinu tööle.

Tööpakkumise number
#97323

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 13000 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. mai 2007
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2007

OÜ Atlante on asutatud 2003 a. Oü Atlante põhitegevuseks on sõidukite ost,-müük,rent ja-remont.

Vaata rohkem

Automaaler