Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536103

Automaaler

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mootorsõidukite ettevalmistamine värvimiseks (pahteldamine,kruntimine).

Ootused kandidaadile

Kandideerimisel tuleb kasuks varasem töökogemus või kutsena omandatud automaalri eriala.

Ettevõte pakub stabiilset tööd kaasaegsete materjalidega ning uuendusmeelset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#536103

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
21. mai 2018

Assor Automobiil OÜ tegeleb sõidukite avariiremondi ja värvimistöödega.

Vaata rohkem

Automaaler