Värsked tööpakkumised

Automaaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364979

Tööpakkumise number

364979

Töö kirjeldus

Autode värvimine ja ettevalmistamine värvimiseks

Nõudmised kandidaadile

Erialane haridus või eelnev töökogemus antud valdkonnas
Kohuse- ja vastutustunne
Koostöövalmidus
Õpivõime ja -tahe

Ettevõte pakub

Stabiilset ja konkurentsivõimelist sissetulekut
Ühisüritusi
Täiendkoolitusi
Meeldivat kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2014

Viimsi Auto OÜ pakub oma klientidele autode hooldus- ja remondilahendusi. Meil on vajalike seadmetega varustatud 1000m2 autode hoolduskeskus, kus pakkume erinevaid autodega seotud teenuseid. Me pakume oma klientidele järgmisi teenuseid: maalritööd, plekitööd, kerevenitust, silla- ja mootoriremonti, rehvitööd, diagnostikat, autopesu. Asume Tallinna linnapiirist 500m kaugusel.