Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194443

Automaaler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd automaalrile, kelle peamisteks tööülesanneteks on autokerede hooldus ja remont ning värvimiseks ettevalmistamine, värvimine ja viimistlemine.

Ootused kandidaadile

  • tehniline kutse- või eriharidus
  • eelnev töökogemus automaalrina vähemalt 3 a.
  • kohusetunne ja koostöövalmidus
  • täpsus ja korrektsus
  • autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust pidevalt arenevas organisatsioonis
  • kaasaegset töökeskkonda
  • hea töö eest väärilist tasu
  • koolitusvõimalust
  • head meeskonda

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Lasnamäel, Osmussaare tee 10.

Tööpakkumise number
#194443
Automaaler