Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61009

Automaaler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • autode ettevalmistamine värvimiseks ja värvimine

Ootused kandidaadile

  • töökogemust automaalri ametikohal ja vastavat väljaõpet
  • vähemalt keskharidust
  • head eesti keele ning vähest inglise keele oskust

Kasuks tuleb:
  • sõidukite ehituse tundmine ja oskus teostada vähesel määral lukksepa töid.

  • palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • tööaega esmaspäevast reedeni
  • põhipalka ja lisatasu

Lisainfo

Meie klientideks on kõik Eestis esindatud busside ja veokite volitatud edasimüüjad ning turismiteenust osutavad transpordifirmad.

Tööpakkumise number
#61009
Automaaler