2023-08-23 14:48:55

Automaaler

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tegusat

AUTOMAALRIT

kelle tööks on sõidukite värvi- ja/või värvi eeltööde teostamine, jälgides valmistajatehase tehnoloogiat, ettekirjutusi ja tööohutuse nõudeid.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:
- tehnilist haridust;
- oskust lugeda tehnilist dokumentatsiooni;
- erinevate värvimistehnoloogiate tundmist;
- hoolsust erinevate töövahenditega töötamisel,
- loovat mõtlemist ja püsivust.

Vajalik on varasem töökogemus automaalrina mõnes autoremondi ettevõttes ja kehtiv B-kategooria juhiluba.

Pakume Sulle põnevat ja vastutusrikast tööd koos töökaaslastega, kes on oma ala professionaalid ning pakuvad parimat kliendikogemust kõikidele meie klientidele. Sinu tasu on seotud Sinu töö tulemustega. Sa osaled ka erialastel täiendkoolitustel.

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile ene[ät]belmotinvest.com.

Täpsema info saamiseks võta ühendust meie personalijuhi Ene Moppeliga telefonil 527 1850

Kandideerimise tähtaeg: 23.12.2019