Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701877
Veebipõhine värbamine

Automaaler

CVKeskus.ee klient
Soome

Töö kirjeldus

  • keretööd

  • värvi ettevalmistamine

  • värvimise eeltööd

  • värvimistööd

Ootused kandidaadile

  • Erialane koolitus või eelnev töökogemus antud erialal

  • hea tehniline taip, täpsus ja kohusetundlikkus

  • sihikindlus ja tulemustele orienteeritus, hea pingetaluvus

  • B-kategooria juhilubade olemasolu

  • inglise ja/või soome keele oskus suhtlustasandil

  • valmisolek tööreisideks

  • soovitaja olemasolu

Ettevõte pakub

  • tänapäevast töökeskkonda

omalt poolt tasuta majutust koos kõikide mugavustega.

töötasu alates 16€/h.

puhkuse kompensatsioon.

Juhul kui vajad Soomes töötamiseks täiendavaid lubasid, siis ettevõte omalt poolt aitab nende vormistamisel.

Tööpakkumise number
#701877

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 16 - 18 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
10. mai 2021

Visioprise Oy on tehnilisele sektorile keskenduv teenusettevõte, kes panustab oma töötajate heaolusse ning on hiljuti saanud ka AA-krediidireitingu Asiakastieto Oy-lt. Lisaks omame Vastuu Groupi - Luotettava kumppani ehk usaldusväärse partneri staatust, mis tagab meie klientidele ja töötajatele, et ettevõte on kõik oma kohustused täitnud eeskujulikult.

Vaata rohkem

Automaaler