Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176708

Automaaler

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autokere ettevalmistustööd värvimiseks
Vajalike töövahendite tellimine
Autokere värvimine
Värvimisjärgsete viimistlus- ja hooldustööde teostamine
Teavitada meistrit avastatud defektide olemasolust ja kooskõlastada nende likvideerimise vajadus

Ootused kandidaadile

Tehniline keskharidus või kesk-eri haridus
Eesti keele suuline ja kirjalik valdamine
Vene keele valdamine vähemalt suhtlustasandil
Varasem töökogemus autoplekksepana
Ausus, täpsus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda vastavatud tööruumides
Oma tulemusest sõltuvat, konkurentsivõimelist töötasu
Nooruslikku ja professionaalset kollektiivi

Tööpakkumise number
#176708
Automaaler