Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #213558

Autolukksepp

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded on seotud sõidukite tehnohoolduse ja remonditööde teostamisega meie VILJANDI esinduses.

Ootused kandidaadile

- kutseharidus ja erialased teadmised
- varasem töökogemus autolukksepana (kindlasti vajalik!)
- tehniline taiplikkus
- korrektsus ja kohusetundlikkus
- ausus ja täpsus
- eesti keele oskus väga heal tasemel

Ettevõte pakub

- enesearenduse ja koolituse võimalusi
- töötulemustest sõltuvat töötasu
- kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#213558

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
30. november 2010

AS Silberauto on sõiduautode ja tarbesõidukite müügi- ning hooldusettevõte. 20-aastase autonduskogemusega suurettevõte tegutseb Eesti ja Leedu turul ning on peaesinduseks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge ning Mitsubishi. Otsime uut kollegi AS Silberauto Eesti VILJANDI esindusse.

Vaata rohkem