Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314964

Autolukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bussirikete kõrvaldamine ja remont
Bussirikete ja kaasnevate ohtude diagnoosimine
Tehniliste probleemide lahendamine
Tööohutuse nõuete jälgimine

Ootused kandidaadile

Tehniline pädevus ja kogemus diagnostikaseadmetega töötamisel
Eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasemel, inglise keele oskus tehnilise dokumentatsiooni arusaamise tasemel
Autojuhilubade ning soovitavalt C, D, E kategooria lubade olemasolu
Hea juhtimis-ja suhtlemisoskus, pingetaluvus

Ettevõte pakub

Arendavat ja stabiilset tööd
Täiendkoolituse võimalusi
Sõbarlikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#314964

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2013
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2013

Tallinna Linnatranspordi AS on Tallinna linna omandis olev aktsiaselts, kelle põhitegevusalaks on sõitjate liinivedude korraldamine Tallinna linnas. Tallinna Linnatranspordi AS kujunes Tallinna Autobussikoondise AS ja Tallinna Trammi-ja Trollibussikoondise AS ühinemise teel. Tallinna Linnatranspordi AS-ist on kujunenud suurettevõte, millel on mitu erineva tegevussuunaga allüksust.

Vaata rohkem