Värsked tööpakkumised

Autolukksepp-komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95730

Tööpakkumise number

95730

Töö kirjeldus

Honda ja Citroeni garantiiaegsete sõiduautode ja kaubikute avariijärgne remont:komplekteerimine,alusvankri detailide vahetus.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaaadilt ootame positiivset suhtumist ja huvi kaasaegsete autode ja remondiseadmete vastu.Kasuks tuleb töökogemus keretööde alal ja oskus töötada meeskonnas.

Pakume kaasegseid töötingimusi vastvalminud remondikeskuses.
Konkurentsivõimelist palka ja firma soodustusi .
Regulaarseid koolitusi ja firmaüritusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. märts 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007
Brutopalk:
10000.00 - 20000.00 €/kuu

Veho Eesti AS on Honda ja Citroeni autode müügi ja teenindusettevõte.