Värsked tööpakkumised

Autolehe toimetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53804

Tööpakkumise number

53804

Töö kirjeldus

Tahame, et autoomanikud saaksid Autolehte lugedes aru, et ajakiri seisab nende eest. Sellepärast otsimegi toimetajat, kes leiaks ajakirja teravaid ja igale autoomanikule korda minevaid teemasid ja vormistaks need selgeteks ja huvitavateks lugudeks.

Nõudmised kandidaadile

Me ei eelda, et Autolehe toimetaja on insener. Pigem peab ta olema hea suhtleja ja kirjutaja, kes teab, kuidas ja mille ümber hea ajakirjalugu sünnib. Lisaks eeldame iseseisvust ja pealehakkamist, kohusetunnet ja tähtaegadest kinnipidamist.

Omalt poolt pakume rutiinivaba ja paindliku graafikuga tööd, korralikke töötingimusi, nooruslikku ja ambitsioonikat seltskonda ning töötulemustele vastavat palka. Ja huvitavate autodega saab sõita - Autoleht on ainus ajakiri, mis testib autosid Eesti teedel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2005
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2005

Presshouse on eesti kapitalil põhinev kiiresti arenev ajakirjade kirjastus. Anname välja kaheksat ajakirja. Eelmisel aastal lisandus meie tooteportfelli sisekujundusajakiri Diivan ja mitu kliendiajakirja. Aasta alguses hakkasime Autolehte välja andma kord nädalas, kevadel tõime turule moodsa tehnika ajakirja [digi].