Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313336

Autokraanajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö autokraanadega Liebherr LTM 1025- 1992.a. ja Liebherr LTM 1070- 1991.a.

Ootused kandidaadile

Vajalik kutsetunnistus ja töökogemus 25 t. ja suuremate kraanadega. Vajadusel viibida tööobjektidel eemal elukohast ning omada põhiteadmisi autokraana tehnilisest poolest.

Pakume ametlikku palka vastavalt töökoormusele ja paindlikku töögraafikut. Võimalust töötada Tallinnas, Tartus ja mujal Eestis ning vajadusel transpordihüvitist. Töölähetuste puhul lisatasu.

Tööpakkumise number
#313336

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. august 2013
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2013

Räni Kraana OÜ on asutatud 2002. aastal Tartus. Firma tegevusala hõlmab erineva võimsusega autokraanade tõsteteenuse pakkumist nii eraisikutele kui ka firmadele. Meie autoparki kuulub masinaid tõstejõuga 14- 70 tonni. Osutame tõsteteenust põhiliselt Tartus ja Tallinnas, samas ka teistes linnades ja piirkondades. Meil on mitmeid koostööpartnereid ja oleme huvitatud koostööst erinevate ettevõtetega üle vabariigi.

Vaata rohkem