Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64265

Autokraana juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Autokraana juhtimine/opereerimine
- Töötajat otsime järgnevates piirkondades: Kunda/Rakvere, Tallinn, Pärnu, Viljandi

Ootused kandidaadile

- eesti ja vene keele valdamine
- iseseisvus ja koostöövõime
- eelnev töökogemus vastaval alal

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- tänapäevaseid töötingimusi ja -vahendeid
- konkurentsivõimelist tasu

Lisainfo

Kui tunnete, et vastate ülalnimetatud tingimustele, siis
palume teil kandideerimiseks saata oma CV ja avaldus.

Tööpakkumise number
#64265