Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674884

Autokosmeetik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. november 2020
Kuulutus aegub: 3. detsember 2020

Töö kirjeldus

Autokosmeetiku tööülesanneteks on tegeleda sõidukite sise- ja välipesuga

Ootused kandidaadile

Meie tulevane kolleeg valdab suhtlustasandil eesti keelt, omab B - kategooria kehtivaid juhilube ning on valmis tegema füüsilist tööd. Eeldame, et uus kolleeg omab varasemat autopesija töökogemust.

Pakume võimalust töötada Baltikumi suurima ja vanima autondusettevõtte professionaalses meeskonnas maailmaklassi brändiga. Samuti pakume erinevaid koolitusvõimalusi, palju põnevaid tööalaseid väljakutseid ning arenguvõimalusi ettevõtte siseselt.
Töökoht asub Peterburi tee 50A, Tallinn. Täistööaeg 40h nädalas, ajavahemikus E - R 08:00 - 17:00

Tööpakkumise number
#674884

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
4. november 2020

Veho on Soome autondusettevõte, mis tegutseb lisaks koduturule ka Rootsis ning kõikides Baltimaades. Ettevõtte loodi juba 1939. aastal ning see hakkas tegelema Mercedes-Benz kaubamärgi esindamisega Soome turul. Meie poolt pakutavad teenused ja terviklik äriloogika liigub jõuliselt digitaalse maailma tipptaseme suunas. Töötame iga päev ambitsioonika eesmärgiga pakkuda järjest keskkonnasäästlikumaid mobiilsuslahendusi. Veho gruppi lisandusid hiljuti Silberauto kaubamärki kandvad Eesti ja Leedu äriüksused ning kasvanud ettevõte pakub nüüd lisaks auto- ja varuosade müügile ja teenindusele ka sõidukite ümberehitust.

Käesolevale konkursile kandideerides töötleb Veho AS Teie isikuandmeid kooskõlas ettevõtte kehtestatud dokumendile „Privaatsustingimused tööle kandideerijale“, millega saate tutvuda siin (https://www.silberauto.ee/wp-content/uploads/2018/11/Privaatsustingimused-t%C3%B6%C3%B6le-kandideerijale.pdf). Ilma Teie isikuandmete vastava töötlemiseta ei ole kandideerimine võimalik.

Enne kandideerimist tutvu meie Privaatsustingimustega (https://www.silberauto.ee/toopakkumised/)

Vaata rohkem