Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60570

Autoklaaside paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saint-Gobain Autover-Autoklaas AS on Saint-Gobain Sekurit grupi ettevõte, mis tegeleb autoklaaside müügi ja -paigaldusega Eestis.

Tööülesanded:

- autoklaaside paigaldamine
- kauba väljastamine, vastuvõtmine ja kontrollimine
- vajadusel autoklaaside transportimine

Ootused kandidaadile

- keskharidus
- eelnev töökogemus autoklaaside paigaldamisel või autoremondis
- hea eesti ja vene keele oskus
- kohusetundlikkus, korrektsus, tehniline taip

Ettevõte pakub

- tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Kasuks tuleb juhiloa omamine.

Tööpakkumise number
#60570