Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #597041

Autoklaaside paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidu-, veoauto- ja bussiklaaside paigaldamine ja parandus.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik, täpne. Õppimis- ja arenemisvõimeline.
Varasem töökogemus autode remondi-hoolduse valdkonnas.
Eeliseks kindlasti töökogemus autoklaaside paigaldajana !!!

Arenemisvõimalust, konkurentsivõimelist palka vastavalt töötulemustele. Väljaõpet.

Tööpakkumise number
#597041

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
14. mai 2019

CVKeskus.ee klient

Sõidu, veoauto- ja bussiklaaside paigaldus ja parandus.

Vaata rohkem