Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171179

Autokeskuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on kaasaegseim autovaruosade jae- ja hulgimüügiga tegelev ning autoteeninduse teenust pakkuv ettevõte Valgas.
* ettevõtte igapäevase töö efektiivne korraldamine, juhtimine ja arendamine
* uute projektide planeerimine ning tulemuslik elluviimine

Ootused kandidaadile

* tehniline kõrgharidus
* eelnev meeskonna, osakonna vms juhtimise kogemus
* äriline mõtlemine ja liidri omadused
* kehtivad B- kategooria juhiload
* hea eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

* suurepärast arenguperspektiivi ja tööalaseid väljakutseid
* pühendunud meeskonda, tänapäevaseid töötingimusi ja töövahendeid
* motiveerivat töötasu ja preemiasüsteemi
* ametiautot

Tööpakkumise number
#171179

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2008

CVKeskus.ee klient

Personaliotsingud & personalihaldus.

Vaata rohkem