Värsked tööpakkumised

Autokeskuse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25409

Tööpakkumise number

25409

Töö kirjeldus

ülesandeks on keskuse igapäevatöö korraldamine, eelarvete koostamine ning nende täitmise jälgimine. Juhataja kujundab kliendisuhteid, tagab töökoja rentaabluse, tootlikkuse ja tööde kvaliteedi ning esitab vajaliku aruandluse juhtkonnale.

Nõudmised kandidaadile

Edukalt kandidaadilt eeldame:

• kõrgemat tehnilist haridust
• vähemalt 3-aastast juhtimiskogemust
• teadmisi autodest ja varuosadest
• inglise keele oskust
• B,C,D, DE kategooria autojuhiloa olemasolu
• kasuks tuleb vene ja soome keele oskus

Kandideerima ootame liidriomadustega, aktiivseid, suhtlemis- ja koostöövalmis, tulemusele orienteeritud, lojaalseid inimesi.

Pakume eneserealiseerimist võimaldavat pingelist tööd, täiendkoolitust mitmel pool Euroopas, konkurentsivõimelist töötasu ja kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna:"BALVO"

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
25. november 2003

AS BALVO tegeleb veoautode ja varuosade müügi, maaletoomise ja hooldusega Eestis.