Värsked tööpakkumised

Autokaupade müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54083

Tööpakkumise number

54083

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on autokaupade müümine ja tellimuste vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Oluline on tõsine töössesuhtumine, tehniline taip, pingetaluvus, valmisolek meeskonnatööks ja ausus.
Kasuks tuleb eelnev autoalane töökogemus ja venekeele oskus suhtlustasandil.

Omalt poolt pakume väljaõpet, kaasaegset töökeskkonda sõbralikus kollektiivis, stabiilset tööd ja konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Vajalik oleks tõsine tahe sellel ametikohal pikemaajaliselt töötada, kuna väljaõpe ja töökogemused ei piirdu paari kuuga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. november 2005
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2005

OÜ Forss on 1991. aastal asutatud firma, mis tegeleb autovaruosade jae- ja hulgimüügiga ning autoremondiga rõhuasetusega Volkswageni, Audi ja Opeli automarkidele