Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #535604

Autojuht/Водитель

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie meeskonda on oodatud VEOAUTOJUHT, kelle töö eesmärgiks on kaupade transportimine vastavalt tellimustele, milleks tuleb tal:

  • Teostada kaupade vedu Eestis;
  • Kaupu laadida ja veoks ettevalmistada;
  • Täita kaupade käitlemise ja vedude nõudeid;
  • Käsitleda kauba saatedokumente;
  • Teha koostööd kaupade ja kliendisuhte kvaliteedi tagamisel.

Ootused kandidaadile

Oodatud kandidaadil on:

  • C-kategooria juhiluba;
  • Veoauto juhtimise kogemus ja laitmatu käitumisega minevik liikluses;
  • Teenindusvalmidus ja hoolivus teiste kui ka keskkonna suhtes;
  • Positiivne ellusuhtumine, tulemusele orienteeritus ja isiklik organiseeritus.

Ettevõte pakub

Töötajale võimaldame:

  • Tähtajatut töölepingut;
  • Väljaõpet ja täiendkoolitust;
  • Töö tulemuslikkusega kooskõlas olevat tasustamist;
  • Tööülesannete täitmiseks mobiiltelefoni, tööriided, isikukaitsevahendid jm;
  • Kuulumist sõbralikku töökollektiivi.

Lisainfo

Töö graafiku alusel, sh ka varahommikul - igapäevase tööaja algus vahemikus 4:00-6:00. nädalavahetus üldjuhul vaba, kuid mõnikord tuleb graafiku alusel täita tööülesandeid laupäeval

Tööpakkumise number
#535604

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
17. mai 2018

Nordnet OÜ on jahutatud ja külmutatud toodete käitlemisele spetsialiseerunud ettevõte. Nordnet Logistics kaubamärgi all osutame logistikateenuseid pakkudes kliendikeskseid lahendusi.

Vaata rohkem