Värsked tööpakkumised

Autojuht/tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390182

Tööpakkumise number

390182

Töö kirjeldus

Võtame tööle kogemustega laotöölise-autojuhi (C-kategooria)

Nõudmised kandidaadile

Tõstuki juhtimise õigus (kehtivad load) ja kogemus
C-kategooria sõiduki juhtimise õigus ja kogemus
Ausus, korrektsus, kohusetundlikkus
Hea stressitaluvus, kiire töö tegemise soov ja võime
Valmisolek vahetustega tööks (mitte öösel)
Aktiivne eluviis ja tugev tervis

Ettevõte pakub

Võimalus töötada edukas ja kiirelt arenevas ettevõttes
Põhipalka ja lisatasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. august 2015
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2015

CUTform OÜ on Jüri Tehnopargis asuv ja kiirelt arenev metallide töötlemisega tegelev ettevõte. Seoses töömahu kasvuga pakume tööd mitmetele vabadele ametikohtade.