Värsked tööpakkumised

Autojuht/logistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359886

Tööpakkumise number

359886

Töö kirjeldus

Kaubavedu klientidele B-kategooria sõidukiga Tallinna ja Harjumaa piires.
Kauba peale - ja mahalaadimine.
Vajadusel klientidega suhtlemine.
Muud jooksvad ülesanded.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui:
Oled positiivne ja rõõmsameelne.
Valdad eesti keelt, kasuks tuleb ka vene keele oskus
Oled süsteemne, kohusetundlik, hea suhtleja ja oskad iseseisvalt välja mõelda parimaid lahendusi.
Omad B-kategooria juhilube.

Võimalust töötada väikeses, kuid toetavas ja sõbralikus kollektiivis.
Stabiilset ja pikaajalist töösuhet.
Täiskohaga tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2014
Brutopalk:
750 EUR kuus

Pesupanda OÜ on 1997 aastal loodud ja 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes pakub Tallinnas keemilise puhastuse ja pesumaja teenuseid eraisikutele ning ettevõtetele. Lisaks pakume triikimise teenust, rõivaste parandamist, rõivaste markeerimist ning vaipade puhastamist. Meil on Tallinnas neli teeninduspunkti - Haaberstis, Pirital, Tondi Selveris ning pesumaja Mustamäel.

Meie eesmärgiks on olla parima teeninduse ja kvaliteediga puhastusettevõte ning kogu meeskond töötab igapäevaselt selle nimel, et seda tiitlit õigustada.