Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309837

Autojuht/Kolija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kolimisteenuste osutamine peamiselt Tallinna ja Harjumaa piires.
- C1 kategooria furgoonautoga sõitmine
- Kolimiskaupade sõidukisse ja sõidukist maha laadimine.
- Seifide ja klaverite tõstmine
- Kolitava inventari pakkimine ja lahti pakkimine.
- Mööbli lahtimonteerimine ja kokku monteerimine.

Ootused kandidaadile

- Kogemus veoautoga sõitmisel
- Hea linna tundmine
- Suurepärane Eesti keele oskus.
- Väga hea füüsiline vorm.
- Positiivne hoiak.
- Ei tohi olla kohtulikult karistatud
- Elukoht Tallinnas

Ettevõte pakub

- Väga liikuvat ja huvitavat tööd.
- Meeldivat meeskonda.
- Paindlikku töögraafikut
- Konkurentsivõimelist palka
- Lisasoodustusi

Lisainfo

Tegemist liikuva ja huvitava tööga kuid eeldab töömehelt suurt vaimse kui ka füüsilise pinge taluvust kuna tööpäevad võivad olla vahepeal pikad ja rasked. Otsime eelkõige autojuhti, kes suudaks tõsta raskeid seife ja klavereid.

Tööpakkumise number
#309837

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 800 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2013

AVA-Ekspress OÜ on Eesti suurim kolimisteenuseid pakkuv firma. Teostame: firmade kolimisi, eraisikute kolimisi, väiskolimisi, raskete esemete transporti jne.

Vaata rohkem