Värsked tööpakkumised

Autojuht / Водитель CE

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563487

Tööpakkumise number

563487

Töö kirjeldus

Ettevõte pakub tööd:
CE kategooria autojuhile Eesti - EU - Eesti
Samuti lühisõidud Riga, Helsinki.
Päevatasu 70-80eur NETO

Предприятие предлагает работу
Водителю с правами СЕ категории по маршрутам Эстония-ЕУ- Эстония
Короткие рейсы в направлениях Рига и Хельсинки
Зарплата в день 70-80 евро нето

Nõudmised kandidaadile

СE kategooria juhiluba ja kogemus.
Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Stabiilset ja konkurentsivõimelist palka
Uued autod Volvo, Mercedes, Scania

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2018
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2018

Karia Foodservice on 1992 aastal asutatud toiduainete hulgimüügiga tegelev ettevõte. Oleme oma ala
turuliidrid Baltikumis. Varustame Eestis restorane, hotelle, laevandusettevõtteid, lihatööstusi, hulgiladusid jne.
Turustame tooteid (peamiselt sügavkülmutatud toiduained) Eestis ja mujal EU riikides.
Omame logistilist baasi (laod, jaotus autod jne) toodete laialiveoks üle EU.
Kollektiivis töötab täna üle 60 inimese.