https://www.cvkeskus.ee/179065

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179065

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusvahelised ja Eesti sisesed autoveod kütuseautoga.


Ootused kandidaadile

C- ja E kategooria autojuhiload
Eelnev töökogemus autojuhina
ADR tunnistus


Ettevõte pakub

Stabiilset tööd
Töö tulemustele vastavat konkurentsivõimelist töötasu
Korralikke töövahendeid
Sõbralikku töökollektiivi


Tööpakkumise number
#179065
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!