Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346548

Autojuht-varustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade transportimine ja komplekteerimine.

Ootused kandidaadile

B-kategooria juhiluba, eesti keele oskus, kohusetundlik, lojaalne, aus, kiire mõtlemisega.
Positiivne ellusuhtumine.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus.
Töö sobib noorele, kiirele ja asjalikule töötajale.

Ettevõte pakub

Nooruslikku ja positiivset töökollektiivi
Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#346548

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Oleme autovaruosade jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte.

Vaata rohkem