Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195910

Autojuht-varustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- veotellimuste täitmine, sealhulgas kauba peale- ja maha laadimine;
- laohoidja abistamine laos kauba laadimisel, sorteerimisel ja paigutamisel;
- transpordivahendite hooldamine, remontimine ja tehnilise korrasoleku tagamine

Ootused kandidaadile

- keskharidus;
- B, C ja CE-kategooria juhiload ja auto juhtimise kogemus vähemalt 2 aastat;
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil;
- iseseisvust ja korrektsust tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

- tööd arenevas ettevõttes;
- toetavad meeskonda;
- stabiilset tööd

Lisainfo

CV palume saata koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#195910