Värsked tööpakkumised

Autojuht- valmistoodangu komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 620037

Tööpakkumise number

620037

Töö kirjeldus

Pakume tööd autojuht-valmistoodangu komplekteerijale Keilas, kelle töökohustsuseks on:
* valmistoodangu komplekteerimine
* kauba laialivedu Harjumaa piires
* toormaterjali ettevalmistus köögis (suuremate konservpurkide avamine, köögiviljade puhastus jms)

Töö on vahetustega pikk ja lühike nädal 12 tundi päevas. 07.00-19.00

Nõudmised kandidaadile

* B-kategooria juhiluba
* eesti keele oskus
* kiire õppimisvõime ja korrektsus

Ettevõte pakub

* Tasuta toitlustust
* Soodustusi ettevõtte toodangule

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
25. september 2019

Usin-TR OÜ pakub Teile erinevaid salateid, toorsalateid, suupisteid, valmistoitu ja suurepärast valikut pagari- ja kondiitritooteid.
Meie valmistatud toidud on ehedalt kodused, sest kõik tooted valmistatakse kohapeal ja käsitsi. Massiivsete tootmisliinide asemel on meil usinad kokad, kes valmistavad iga sööki erilise hoole ja pühendumusega. Kliendina võite Te kindlad olla, et meie köögis ei lisata valmivatele toitudele täiendavaid säilitusaineid ning toidud on alati värsked ja koduse maitsega.