Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623024

Autojuht-transporttööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ajaloolise nime Dorpat alla koondub lõuna-eesti suurim hotell, ruumikas a la carte restoran ning kaasaegse tehnikaga varustatud Lõuna-Eesti suurim konverentsikeskus.

Pakume tööd

AUTOJUHT-TRANSPORTTÖÖLISELE

Töö kirjeldus:
Ettevõtte kõikide osakondade vahel õigeaegse ja korrektse transporditeenuse osutamine;
Igapäevaste vajalike transporditööde teostamine;
Konverentsikeskuse  ruumides mööbli ümberpaigitamine vastavalt saalide plaanile.

Nõudmised kandidaadile

Ootused kandidaadile:
B-kategooria juhtimisõigus;
Juhistaaži vähemalt 2 aastat;
Hea füüsiline vorm;
Kohusetundlikkus;
Hoolikus;
Sõbralikkus;
Täpsus.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
Sõbralikku kollektiivi;
Kindlat ja pikaajalist töökohta;
Palju huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
Toetust sportimisele ja palju lõbusaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#623024

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. november 2019
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2019

Dorpat OÜ on 2007. aastast tegutsev ettevõte, mille tegevusaladeks on majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuste pakkumine. Käesolevaks ajaks on ettevõte nimetatud valdkondades turuliider nii Tartus kui Lõuna-Eesti regioonis.

Vaata rohkem