Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #426560

Autojuht-transportööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli kõikide osakondade vahel õigeaegse ja korrektse transporditeenuse osutamine
Hotelli klientidele vajaliku transporditeenuse osutamine Eesti piires
Igapäevaste vajalike transporditööde tegemine
Konverentsikeskuse ruumides mööbli ümberpaigitamine vastavalt saalide plaanile

Ootused kandidaadile

B- ning C-kategooria juhtimisõigus
Juhistaaži vähemalt 2 aastat
Hea füüsiline vorm
Kohusetundlikkus
Hoolikus
Sõbralikkus
Täpsus

Ettevõte pakub

Tubli töö eest stabiilset töötasu
Meeldivat töökeskkonda
Sõbralikke kolleege

Lisainfo

Töö graafiku alusel, mis sisaldab töötamist ka laupäevadel ja pühapäevadel.

Tööpakkumise number
#426560

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2016

Dorpat OÜ on 2007. aastast tegutsev ettevõte, mille tegevusaladeks on majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuste pakkumine. Käesolevaks ajaks on ettevõte nimetatud valdkondades turuliider nii Tartus kui Lõuna-Eesti regioonis.

Vaata rohkem