Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547420

Tööpakkumise number

547420

Töö kirjeldus

Täitematerjalide vedu ehitusobjektidlel üle Eesti

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus kallurautol vähemalt üks aasta.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd stabiilses ning arenevas ettevõttes,

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2018
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2018

Wesico Project OÜ pandi alus 10.09.2002. Alustasime vee-, kanalisatsiooni-, sadevee– ja küttetorustike ehitusega. Rajasime hoonete aluseid ning ehitasime teid ja platse.

Tänaseks on Wesico Project OÜ neli erinevat osakonda (üldehitus, välistorustike ehitus, teede- ja platside ehitus ning hoonete sisetorustike vee-, kanali-, kütte- ja ventilatsioonisüsteemide ehitus). Nende töid ja tegemisi toetab meie tehnikaüksus. Samas projekteerime vee-, kanalisatsiooni- ja sadeveetorustikke ning teeme teede ja platside vertikaalprojekte