Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138438

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on treilervedude teostamine Eesti Vabariigi põhi- ja tugimaanteedel poolhaagistreileriga, mille kandevõime on 40 tn

Ootused kandidaadile

E kat autojuhiloa olemasolu
Veoautojuhi ametikoolituse tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#138438

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2008

ASi TREF ajalugu algab 1972.aastast, mil loodi ettevõte Tartu Linna TREV eesmärgiga remontida ja ehitada Tartu linna tänavaid, alates 1995.a on ehitatud tänavaid ja paigaldatud asfaltbetoonkatteid ka mujal Eestis. Suuremad tööd ja tegemised saavad alguse Tartus, Teguri 55 asuvast tootmisbaasist. Siin paiknevad seadmed asfaldi tootmiseks, paigaldamiseks ja materjalide ettevalmistamiseks. AS-s TREF töötab ca 130 töötajat.
AS TREF põhitegevusaladeks on teede ja platside ehitus ja remont, asfalteerimistööd ning asfaldisegude tootmine ja müük.
AS TREF omab kvaliteedijuhtimissüsteemi EN ISO 9001:2000 ja ISO 14001:2004

Vaata rohkem

Autojuht