Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 370536

Tööpakkumise number

370536

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega CE-kat. autojuhile, kelle põhitööks on Eesti piires ehitusmaterjalide vedu kraanatõstuk autoga. Töögraafik esmaspäevast - reedeni, algusega Tartust.

Nõudmised kandidaadile

Digimeeriku kaart, eelnev töökogemus täishaagisel ning eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil. Kandidaadilt eeldame kohusetundlikkust, koostöövalmidust, vastutustunnet, viisakust ja pingetaluvust.

Heas korras töövahendeid, stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2015
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2015
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1300 EUR kuus

Stonewolf OÜ on asutatud 2007 aastal ja põhineb 100% eestimaisel kapitalil. Meie peamiseks tegevusalaks on veoteenuse pakkumine Eestis.
Stonewolf OÜ eesmärk on tagada usaldusväärne koostöö pakkudes oma partneritele ja klientidele kvaliteetset teenindust investeerides pidevalt uuemasse ja usaldusväärsesse tehnikasse.