Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297524

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kiirabibrigaadi liikmena

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima füüsiliselt tugevaid ning vaimselt terveid hea stressitaluvusega inimesi.
Erakorralise meditsiini tehnikuid
Kiirabitehnikuid
B-kategooria juhiloaga vähemalt keskharidusega töötajaid, kellel on valmisolek omandada kiirabitehniku oskused

Ettevõte pakub

Usaldusväärset meeskonda
Kaasaegset töökeskkonda
Motiveerivat palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#297524

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2013

Eesti suurim kiirabiasutus, mis pakub kiirabiteenust nii Eesti territooriumil, kui ka võimalust haigete transpordiks kodumaale. Pakutakse ka erinevaid koolitusi meedikutele ja elanikkonnale ning rahva- ja spordiürituste meditsiinilist turvateenust.

Kuulutame välja konkursi leidmaks töötajaid võimalike täiendavate kiirabibrigaadide avamiseks Lõuna-Eestis ja Jõgevamaal.

Vaata rohkem

Autojuht