Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633909

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

  • renditehnika transport objektile ja tagasi
  • kuivkäimlate transport ja tühjendamine
  • kauba peale- ja mahalaadimine
  • vajadusel laotööd

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui Sul on C- ja CE-kategooria sõiduki juhtimisõigus ja -kogemus, oled kohusetundlik ja suudad iseseisvalt oma tööd planeerida ning valdad eesti keelt suhtlemistasandil.

Ettevõte pakub

Meie juures ootab Sind

  • stabiilne töö kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • igakülgne tugi töösse sisseelamisel
  • hea töö eest vääriline töötasu
  • kaasaegsed töötingimused ja -vahendid
  • erialased koolitused
  • sporditoetus ja muud toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
  • mõnus meeskond ja meeleolukad ühisüritused

Lisainfot tööpakkumise kohta annab rendidirektor Kristjan Veskioja telefonil +372 53 321 985.

Külasta Ramirendi karjäärilehte siit: http://tulemeile.ramirent.ee

Tööpakkumise number
#633909
Autojuht