Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432931

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autojuhi peamiseks tööülesandeks on kauba sujuv ja õigeaegne transport ettevõtte erinevate struktuurüksuste (Maitseelamused Catering, Gustavi kondiitritehas, Werner Café ja Gustav Gastro Café) vahel, sealhulgas:
- cateringide korraldus (ülespanek ja mahavõtt tellija poolt määratud asukohas)
- pulmatortide transport
- kaubavarude täiendamine
- kauba (kondiitritooted) laialivedu Tartu ja Tartumaa jaemüügikauplustesse 3x nädalas.

Ootused kandidaadile

- laitmatu sõiduoskus
- täpsus, kohusetundlikkus, abivalmidus
- valmidus pikkadeks, ca 12-tunnisteks tööpäevadeks

Ettevõte pakub

tööd graafiku alusel, osalise tööajaga (ca 0,75 koormusega)

Tööpakkumise number
#432931

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 5.15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. august 2016
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Autojuht