Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520822

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Linter-Transport AS pakub tööd CE-kategooria autojuhile. Põhilisteks sihtriikideks on Saksamaa, Holland ja Belgia. Keskmine reisi pikkus 11 päeva, kuus üldiselt 2 reisi.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil peab olemas olema CE-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb:
ADR tunnistuse olemasolu

Vajalik eesti või vene keele oskus, kasuks tuleb saksa ja/või inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume kvaliteetseid sõiduvahendeid ning konkureerivat töötasu.
Vajadusel täiendkoolitused tööandja kulul.

Põhikohaga juhile töötasu alates 1300€ neto.

Tööpakkumise number
#520822

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 1700 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. märts 2018
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2018

Linter-Transport AS on transpordi- ja logistikavaldkonnas tegutsenud üle 20 aasta. Täna töötab ettevõttes enam kui 40 inimest. Oleme oma klientidele kindel ja turvaline koostööpartner.

Kuulume Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni (ERAA) ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liikmete hulka.

Vaata rohkem

Autojuht