Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430929

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Linter-Transport AS otsib oma ettevõttesse Eesti ja Euroopa vahelistele pikamaavedudele CE-kategooria autojuhte. Põhilisteks sihtriikideks on Saksamaa, Holland ja Belgia.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil peab olemas olema:

CE-kategooria juhiluba
ADR tunnistus
Ametikoolitus

Vajalik eesti keele oskus, tugevalt tuleb kasuks saksa ja/või inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume kvaliteetseid sõiduvahendeid ning konkureerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#430929

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2016

Linter-Transport AS on transpordi- ja logistikavaldkonnas tegutsenud üle 20 aasta. Täna töötab ettevõttes enam kui 40 inimest. Oleme oma klientidele kindel ja turvaline koostööpartner.

Kuulume Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni (ERAA) ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liikmete hulka.

Vaata rohkem

Autojuht