Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302499

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Taimede laadimine, ekspedeerimine ja transport üle Eesti
  • Auto hooldus- ja väikesemahulised remonditööd

Ootused kandidaadile

  • tehnikahuvi ja väiketraktori- ning gaasitõstuki käsitsemisoskus
  • avatus ja rõõmsameelsus
  • Eeesti kaardi tundmine
  • C kategooria autojuhiload ja kooliuse tunnistus

Ettevõte pakub

  • toredaid ja abivalmis kolleege
  • värsket õhku ja rutiinivabu tööülesandeid

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks kui olete:

  • kiire ja taibukas

Tööpakkumise number
#302499

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
7. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
21. märts 2013

Juhani Puukool (AS Plantex) on perefirma, mis on üks suurimaid roosiistikute, ilupuude ja –põõsaste ning mikropaljundatud taimede tootjaid Eestis: Samuti toodame suvililli, pinnakattepüsikuid, kääbusviljapuid ja dekoratiivseid lõhna- ja maitsetaimi. Toodangu turustamisel kasutame oma istikuärisid, mis asuvad Tartus, Tallinnas ja Jõhvis.
Seoses kevade saabumisega saab hooajalist tööd autojuht.

Vaata rohkem

Autojuht