Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198370

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd pakume rahvusvahelise vedude autojuhile.

Ootused kandidaadile

  • Peab omama litsentsi
  • ADR tunnistust
  • Võimeline tegema füüsilist tööd
  • Valdama eesti, vene, inglise keelt
  • Puhas, intelligentne, korrektne oma tööga
  • Peavad olemas olema C, D, E kat. juhiload
  • Peab omama sõidumeeriku kiipkaarti
  • Rohutirtsudel palume ühendust mitte võtta.

Ettevõte pakub

huvitavat tööd
stabiilset pikaajalist tööd
täiskohaga töökohta
tööd arenevas ettevõttes
väärikat tasu

Lisainfo

Töö ei ole hooajaline, tööaeg täistööaeg ja lepinguline.

Tööpakkumise number
#198370
Autojuht