https://www.cvkeskus.ee/304163

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304163

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade transport
Kauba laadimine
Dokumentide kontroll ja täitmine


Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus
Eesti keele oskus suhtlustasandil
Võime töötada iseseisvalt
Täpne ja kohusetundlik
C-kategooria autojuhiload


Ettevõte pakub

Pakume Sulle huvitavat tööd ning karjääri ja arenguvõimalusi edukas rahvusvahelises ettevõttes. Häid töötingimusi, meeldivat ja toetavat meeskonda,


Tööpakkumise number
#304163
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!