Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439851

Tööpakkumise number

439851

Töö kirjeldus

TARTUS avatavasse osakonda otsitakse töökaid, kohusetundlikke ja hea suhtlemisoskusega autojuhte.
Sulle meeldib inimestega suhelda ja autoga sõita?

Pakume võimalust töötada kiirelt arenevas rahvusvahelises ettevõttes, kus saate sõltuvalt Teie enda panusest teenida märkimisväärset tasu

Tööülesandeks on sõiduteenuse osutamine, mis tähendab klientide kiiret ning eeskujuliku teenindusega sihtpunkti sõidutamist.

Nõudmised kandidaadile

Keda ootame kandideerima?
Me ei pea kõige tähtsamaks eelteadmisi ja kogemusi vaid suhtumist ja kiiret õppimisvõimet. Sobilik kandidaat eristub eelkõige hea auto tunnetusega ning hea linnatundmise oskusega. Teda iseloomustab kiire probleemide lahendamise oskus ja soov igas olukorras kliendile parimat teenust pakkuda.

Mida nõuame kandidaadilt?
• Vähemalt 2-aastane autojuhtimise kogemus (sealjuures läbitud B-kat. lõppastmekoolitus) ja korrektne käitumine liikluses
• Hea linna tundmine, mis tagab klientide kiire ja turvalise sihtpunkti sõidutamise
• Oskus ja soov olla meeldiv teenindaja ja pakkuda alati kliendile parimat teenust
• Hea eesti keel
• Kasuks tuleb:
• Võõrkeelte valdamine

Ettevõte pakub

Miks kandideerida meile? Sest pakume:

• Meeldivat ja abivalmit töökollektiivi
• Võimalust areneda ettevõttesiseselt
• Paindlikku töögraafikut, võimalust töötada ka osalise ajaga
• Alati töökorras ja hooldatud sõidukit
• Dispetšeri teenust
• Töötaja sõbralikke töötingimusi
• Tööks vajalike seadmete koolitust
• Teenida tasu vastavalt töötulemustele

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
8. september 2016
Brutopalk:
Alates 600 kuni 1500 EUR kuus

DRiVR on värskelt turule tulemas uus sõiduteenust vahendav platvorm mis koosneb kliendile mugavast tellimisvõimalusest kas läbi APPi, veebi või siis helistades. Siiani oleme tegutsenud SAKSA TAKSO kaubamärgi all taksoteenuse ning juhiga autorendi teenuse pakkujana. Meie eesmärk on pakkuda kliendile parimat teenust, seega otsime oma meeskonda korralike autojuhte kes on meeldivad klienditeenindajad.