Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505430

Tööpakkumise number

505430

Töö kirjeldus

Kaubavedu marsruudil Eesti-Itaalia või kaubavedu Eestis.

Nõudmised kandidaadile

CE kat juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Mitmekesine ja huvitav töö

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
7. november 2017

A.P. Kaubatrans OÜ ajalugu algab 01. septembril 1997. aastal kui kaks eestlast registreerisid transpordifirma. Tööd alustati kahe veoauto ja kahe töötajaga. Praeguseks on A. P. Kaubatrans OÜ arenenud ligi 40 autoga ja üle 40 töötajaga edukalt tegutsevaks transpordifirmaks.

Meie põhitegevuseks on lahtiste madel- ja spetsiaalautodega transporditeenuste osutamine Eestis ja lähivälismaal (Läti, Leedu). Pakume usaldusväärset, kiiret ja kvaliteetset teenust: veame koorma kohale ja organiseerime lisamehhanismid (kraana jne.).